PŘIHLÁŠENÍ

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 14 

Poslední komentáře článků

2018.10.13 MČR v soubojové střelbě dvojic

2018.10.13 MČR v soubojové střelbě dvojic

PDFTiskEmail

Dne 13.10.2018 proběhlo na střelnici v Mokré Mistrovství ČR v soubojové střelbě dvojic na kovové terče. Za krásného slunečného počasí se utkalo 15 dvojic z celé republiky, které se kvalifikovali na jednotlivých kvalifikacích. V pohodové atmosféře probíhal celý závod pod taktovkou Luboše Podivínského a sboru rozhodčích KVZ Mokrá. K dobré náladě přispěla i perfektně fungující obsluha kantýny ( Lenka Danielová a Jan Berka )a zabezpečené občerstvení pro závodníky. 

Nejlepšího výsledku dosáhla dvojice Balej a Kučeřík z KVZ Zbýšov, druhé místo patřilo dvojici KVZ Nový Jičín Šťastný a Knápek a třetí místo obsadila dvojice Zahradníček a Herec z KVZ Zbýšov. Za KVZ Mokrá dosáhla nejlepšího umístění dvojice Otrusiník a Daniel, která skončila na čtvrtém místě. VÍTĚZŮM BLAHOPŘEJEME. 

Poděkování patří realizačnímu týmu KVZ Mokrá ve složení Otrusiník Petr, Otrusiníková Iveta, Daniel Petr, Danielová Lenka, Otrusiníková Nikola, Botík Josef. Dále pak rozhodčím za obětavý přístup a hladký průběh celé soutěže ve složení Podivínský Luboš, Bohumír Kvíčala, Leoš Uhlíř, Švestka Petr, Veselý Ivan, Skřivánek Jiří a technický servis Štefl Miloslav a vrchnímu kameramanovi Vláďovi Halmovi.

Současně bychom rádi poděkovali obci Mokrá - Horákov, která nám dlouhá léta poskytuje nemalou dotaci na pořádání této soutěže. 

 

Attachments:
FilePopisFile size
Download this file (MČR popry 13.10.2018.pdf)MČR popry 13.10.2018.pdf 275 Kb
Download this file (V0003 MČR popry.pdf)V0003 MČR popry.pdf 296 Kb
Domů Výsledky závodů 2018.10.13 MČR v soubojové střelbě dvojic