PŘIHLÁŠENÍ

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 7 

Poslední komentáře článků

2018.12.15 MOKERSKÝ STEEL CUP 3.KOLO+FINÁLE

2018.12.15 MOKERSKÝ STEEL CUP 3.KOLO+FINÁLE

PDFTiskEmail

V sobotu 15.12.2018 v zasněženém a mírně mrazivém prostředí na střelnici v Mokré proběhlo finálové kolo prvního ročníku  Mokerského steel cupu. Závěrečného kola se zúčastnilo 38 střelců. Závod proběhl v pohodové atmosféře, ke které velkou měrou přispělo zabezpečené občerstvení firmou Bacom p. Richarda Bartoše. Teplá a chutná polévka zahřála a dodala energii k plnému sportovnímu nasazení.  

Poděkování patří týmů rozhodčích, kteří i v náročných klimatických podmínkách zvládli průběh celého závodu na jedničku. Současně děkujeme panu Fitzovi a Bartošovi  za materiální a sponzorské zabezpečení celého tříkolového seriálu. 

V kategorii pistole nejlepšího výsledku za splnění podmínek předepsané účasti dosáhl Antonín Kopečný z KVZ Nový Jičín, místo druhé obsadil Ivo Trojanec z KVZ Vyškov a třetí příčka patřila Drahomíru Hercovi z KVZ střelci Zbýšov. Náš klub obsadil 4. místo, které patřilo Petru Otrusiníkovi.

V kategorii revolver nejlepšího výsledku za splnění podmínek předepsané účasti dosáhl Michal Neumann z KVZ Mokrá, místo druhé obsadil Richard Bartoš z KVZ Mokrá a třetí příčka patřila Miloslavu Zajíčkovi. Čtvrté místo patřilo opět KVZ Mokrá a to Heřmanu Fitzovi.

Vítězům blahopřejeme.

 

  

 Adresa alba:
vladha.rajce.net/2018_12_15_KVZ_MOKRA_-_MOKERSKY_STEEL_CUP_3._Kolo_-_FINALE

Adresa alba:
vladha.rajce.net/2018_12_15_KVZ_MOKRA_-_MOKERSKY_STEEL_CUP_3._Kolo_-_FINALE_-_volny_zavod_-_VIDEO

Domů Výsledky závodů 2018.12.15 MOKERSKÝ STEEL CUP 3.KOLO+FINÁLE