PŘIHLÁŠENÍ

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 8 

Poslední komentáře článků

2021.07.24 MOKERSKÝ STEEL CUP FINÁLE z roku 2020

2021.07.24 MOKERSKÝ STEEL CUP FINÁLE z roku 2020

PDFTiskEmail

V sobotu 24.7.2021 proběhlo finálové kolo Mokerského steel cupu jehož dvě první kola proběhla v roce 2020. Finálového kola se zúčastnilo 19 střelců, z toho 13 v kategorii pistole a 6 v kategorii revolver jenž splňovali podmínky účasti na finálovém kole.

Nejlepších výsledků ve finálovém kole z pistole dosáhl Zdeněk Balej z KVZ střelci Zbýšov, druhé místo obsadil Petr Otrusiník z KVZ Mokrá a třetí místo patřilo Igoru Rausovi ( bývalý člen KVZ Mokrá ).yy

Nejlepších výsledků ve finálovém kole z revolveru dosáhl již tradičně Michal Neumann z KVZ Mokrá, druhé místo obsadil Miloslav Štefl z KVZ Mokrá a třetí místo patřilo Heřmanu Fitzovi z KVZ Mokrá.

V celkovém hodnocení tj za splnění podmínek účasti na jednom ze základních kol a finálovém kole dosáhl nejlepšího výsledku v kategorii pistole Zdeněk Balej z KVZ střelci Zbýšov, na druhém místě Petr Otrusiník z KVZ Mokrá a třetí místo Vladislav Alexa z KVZ střelci Zbýšov. V kategorii revolver první místo Michal Neumann z KVZ Mokrá, druhé místo Miloslav Štefl z KVZ Mokrá a třetí místo Richard Bartoš z KVZ Mokrá.

Vítězům blahopřejeme a těšíme se na vaši účast při dalších střeleckých akcích. Poděkování patří firmě BACOM za zabezpečení občerstvení a ocenění vítězů na prvních 5 místech v každé kategorii. 

P.S.v příloze je foto stupňů vítězů,kdy tento závodník se z rodinných důvodů nemohl zúčastnil vyhlášení a trval na opakování ceremoniálu v divizi revolver celkově.

Domů Výsledky závodů 2021.07.24 MOKERSKÝ STEEL CUP FINÁLE z roku 2020